Tuotenumero 6417037101251 Osasto

KIILTOSHAMPOO 300ML

Bio Rich kiiltoshampoo on mieto runsasvaahtoinen shampoo jokapäiväiseen käyttöön. Hedelmähapot antavat hiuksille aivan uudenlaista kiiltoa, sekä kosteuttavat ja vahvistavat hiuksia. Hiukset saavat uutta luonnollista elinvoimaa.

2,49

KIILTOSHAMPOO 300ML ● 6417037101251 ● 7101251

Luonnollinen, kotimainen kosmetiikka netistä
Lifehair Oy on 1993 perustettu yritys, joka on keskittynyt erityisesti hygienia- ja puhdistustuotteiden kehittelyyn ja valmistamiseen. Kaikki valmistamamme tuotteet ovat vegaanisia, sillä raaka-aineet ovat kasviperäisiä / synteettisiä. Valmistamme tuotteemme tehtaallamme Ylöjärvellä.

Lifehair on kotimainen kosmetiikka-alan yritys, jolla on oikeus käyttää kansainvälistä Leaping Bunny -merkkiä. Tämä takaa kuluttajille, että Lifehair ei käytä valmistuksessa eläinperäisiä eikä eläimillä testattuja raaka-aineita. Lifehair Oy kehittää ja valmistaa tuotteensa Lh-Beauty tuotenimellä.

Paino 0,03 kg (kilogramma)